piątek, 11 marca 2011

BSzK 2011 - Focus Mall


Dziś w największym w Bydgoszczy centrum handlowym otwarto wystawę plansz komiksowych. Jest to przedsmak tego, co będzie się działo już za tydzień podczas Bydgoskiej Soboty z Komiksem oraz reklama imprezy wśród tysięcy bydgoszczan, którzy codziennie odwiedzają centrum handlowe Focus Mall. Wystawę można obejrzeć na zdjęciach zrobionych przez Macieja Jasińskiego. Informacje na ten można znaleźć także w dzisiejszym, bydgoskim wydaniu „Gazety Wyborczej”.


7 komentarzy:

 1. Widziałem ją dzisiaj wychodząc z kina ;)

  Dobra reklama to podstawa.
  Niech nam BSzK w siłę rośnie, ale nie za bardzo, bo wolę kameralne imprezy hahaha

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie to jest to zbyt kameralnie... Rok temu wpadlem na chwile, tylko dlatego, ze mialem blisko z Dworcowej. Paru lokalnych zapalencow gada ze soba o komiksach w malej salce, Janicki z Rozanskim ze znudzona mina jaraja jedna fajke od drugiej, potem chleja na miescie, a ludziska z zewnatrz, (kilka osob) tak jak ja, stoja i sciany podpieraja. No i w kolka walkowany temat Wroblewskiego. Ze trzeba zrobic to, tamto... A nic i tak nie wychodzi. Nie warto. Zostanmy przy MFK.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio wcale tak dużo nie paliłem, bo deszcz padał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowo jest dobrze trolic'.
  Chłopaki się rozkręcają, A z relacji wynika, że tegoroczna Impreza wypadła lepiej niźli BSK w lecie na których byłem :)
  Sorka za nieobecnośc', ale walczę z Białym Wilkiem :)
  Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Walcz Arek, walcz... Trzymam kciuki! Okazja do spotkania znajdzie się prędzej, czy później. Wtedy uczcimy Twoją, niechybnie zwycięską potyczkę z Biały Wilkiem.
  Pozdrowionka:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz Andrzej, że z Białym nikt jeszcze nie wygrał :)

  OdpowiedzUsuń