środa, 2 grudnia 2009

Katalog

Jeszcze w trakcie MFKiG wiele osób pytało nas o katalog wystawy prac Jerzego Wróblewskiego, którą można było oglądać w kawiarni Łódzkiego Domu Kultury. Również po festiwalu dostaliśmy kilka listów z zapytaniem, w jakiś sposób zamierzamy upamiętnić to wydarzenie? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na wystawie pojawiło się wiele ciekawostek, które miłośnicy twórczości Jerzego Wróblewskiego chcieliby mieć w zasięgu ręki, na swojej półce. Chwilę to trwało, ale zdecydowaliśmy się nadrobić zaległości. Powstał katalog powystawowy, wydany jako materiał promocyjny. Zawiera najciekawsze prace, jakie zostały zaprezentowane na wystawie w ŁDK - u. Całość liczy 16 stron formatu A5, a jego nakład to jedynie 30 numerowanych egzemplarzy i więcej nie będzie! A jak zdobyć ten katalog? Nie będzie on sprzedawany osobno. Można go nabyć na aukcji Allegro wraz z komiksem "Binio Bill i Szalony Heronimo". Pierwsi chętni do nabycia komiksu wraz z katalogiem znaleźli się błyskawicznie, następna partia pojawi się w sobotę. Można również nabyć sam komiks w dobrej cenie - jeśli ktoś jeszcze nie ma. Zapraszamy!

9 komentarzy:

 1. Czemu nie osobno? Binia już mam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przylaczam sie! Jest to pewien rodzaj dyskryminacji. Ci najwierniejsi fani juz maja ten komiks. A ci srednio zainteresowani,beda mieli i komiks i katalog ! Z tego wniosek zeby nie kupowac komiksow po premierze ! Jak sie odczeka -same korzysci!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako osoba, która przygotowała katalog muszę zabrać głos.

  Katalog powstał trochę na próbę. Dlatego też jego ograniczony nakład i ta forma dystrybucji - jako dodatek do komiksu. Dlaczego mowa o próbie? Otóż bogate, nieprezentowane zbiory z archiwum Jerzego Wróblewskiego mają szansę być zaprezentowane w jakiejś sensownej formie, ale na pewno nie w dużym nakładzie. Dlatego też zainteresowanie Katalogiem Wystawy pozwoli ocenić jak duży nakład jest optymalny dla tego rodzaju publikacji.

  Mogę tylko zapewnić już teraz, że następna publikacja będzie miała większy nakład, własny numer ISBN i trafi do normalnej sprzedaży w sklepach internetowych oraz na Allegro.

  A kupujący szybko po premierze nie powinni być tak mocno zawiedzeni - na pierwszych 50 kupujących komiks w Łodzi czekał plakat reklamujący wystawę, ten sam plakat trafił także do 50 pierwszych klientów sklepu Incal.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziekuje za odpowiec. Ponizsze wyjasnienia sa bardzo satysfakcjonujace!! Gdy ukaze sie nowa publikacja w 1OO% bede jednym z pierwszych kupujacych.
  Co do ryzyka w dzisiejszych czasach, to jest ono bardzo duze.Niech przykladem bedzie zamkniecie w najblizszych tygodniach MUZEUM KAPITANA KLOSSA!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. kurwać. No to kolejna rzecz której nichu nie uda mi się zdobyć :/

  OdpowiedzUsuń
 6. @manis Nie sądzę, żeby tego typu sprzedaż mogła w jakikolwiek sposób oddać faktyczne zainteresowanie katalogiem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Będzie można jeszcze zakupić?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejna porcja katalogów znajdzie się na aukcji w sobotę, o dwudziestej.

  OdpowiedzUsuń
 9. A osobisty odbiór w Bydgoszczy jest możliwy?

  OdpowiedzUsuń