czwartek, 25 listopada 2010

Dogmat 2 - wystawaKawiarnia „Sens Nonsensu”, „Coyot PRESENTS” i „Studio Domino” Sp. z o.o. mają zaszczyt zaprosić na wystawę prac Piotra Białczaka wykonanych do scenariusza Łukasza Chmielewskiego do komiksu „Dogmat”.

Na wystawie, na dwudziestu jeden planszach, zostanie zaprezentowany wybór kadrów, z których złożony został drugi tom serii komiksowej „Dogmat”.

Przygotujcie się na: Dogmat: Si deus pro nobis...

Prace będzie można obejrzeć od 27 listopada 2010 do 08 stycznia 2011 w „Sens Nonsensu” (Warszawa, ul. Wileńska 23).

W dniu 27 listopada (sobota) godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z Piotrem Białczakiem autorem graficznej strony komiksu.

Kuratorem wystawy jest Dariusz Cybulski.


PIOTR BIAŁCZAK - URODZONY W SZCZECINIE. ABSOLWENT ASP W POZNANIU. OBECNIE MIESZKAJĄCY W WARSZAWIE. KOMIKSY RYSOWAŁ W DZIECIŃSTWIE, PÓŹNIEJ POD WPŁYWEM FASCYNACJI KINEMATOGRAFIĄ, PORZUCA KOMIKS I POŚWIĘCA SIĘ STUDIOWANIU FILMU, FOTOGRAFII, ANIMACJI ORAZ MALARSTWA I RYSUNKU. W 2003 ROKU ANDRZEJ BARON ZE „STUDIA DOMINO” PRZEDSTAWIA MU SCENARIUSZ ŁUKASZA CHMIELEWSKIEGO „DOGMAT”. ALBUM „DOGMAT: PROLOG” ZOSTAJE OPUBLIKOWANY DWA LATA PÓŹNIEJ. W 2010 WYDANA ZOSTAJE KONTYNUACJA „DOGMAT: SI DEUS PRO NOBIS...”. PIOTR BIAŁCZAK NA CO DZIEŃ ZAJMUJE SIĘ POSTPRODUKCJĄ TELEWIZYJNĄ.
...

Gospodarz wystawy: „Sens Nonsensu” - 660757677, sensnonsensu@gmail.com, http://www.sensnonsensu.pl/
Kurator wystawy: Dariusz Cybulski - dariusz_cybulski@wp.pl
Wydawca komiksu: „Studio Domino” Sp. z o.o. - znakomiks@wp.pl, http://www.znakomiks.com.pl

1 komentarz:

  1. no... za moich czasów to komiksy na papierze wychodziły.

    OdpowiedzUsuń