poniedziałek, 15 lutego 2010

Archiwum P - część trzecia

Motyw Drogi prezentuje kolejny urodzinowy materiał dotyczący „Produktu”, który pod szyldem „Spadkobiercy Produktu” ujawnia prawdziwie wzruszające wspomnienia i zwierzenia Piotra „Jaszczu” Nowackiego. Dzięki Piotrze za miłe słowa skierowane pod adresem Produkt Crew! Rysunek Śledzia przedstawiający znakomitą część występujących na łamach magazynu bohaterów. Oryginał (cienkopis UNI PIN - czarny, papier ksero A4) na szczęście zachował się w moich zbiorach, chociaż nie pamiętam, w jakich okolicznościach do nich trafił. Przyjmuję, zatem, że był to prezent od Michała.

5 komentarzy:

 1. Ooo, proszę. To jakoś z początków P, sądząc po składzie na ilustracji. Acha, oczywiście, że prezent, sam posiadam kilka takich prezentów od Kurta, Olafa czy Filipa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie dzięki! Teraz z czystym sumieniem będę mógł go wpasować w ramkę. Pozdro:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że obrazek oscyluje w granicach pierwszych pięciu zeszytów (składniowo to zdanie nie jest zbyt udane, wiem); poza tym, to fajny prezent. Dużo wspomnień odświeża prawdopodobnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam , ze nie na temat. Zaczynam byc zaniepokojony ,ze po tak wielkich nadziejach nic sie nie dzieje. Czy BB TEAM ma jakies plany wydawnicze na ten rok. Mysle ze koniec lutego sprzyja by uchylic rabka tajemnicy ! Liczylem ze Warszawa w marcu bedzie nasza !

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielkie nadzieje są bezwzględnie konfrontowane z realnymi możliwościami! Jakieś plany się zarysowują, ale żadnych konkretów nie mogę jeszcze podać.

  OdpowiedzUsuń